Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Dusno v Survivoru: Novotný nazval vyřazenou Terezu štěňátkem, ta mu to brzy vrátila

Survivor 2023: Novotný udělal z vyřazené Terezy štěně, ta mu to vrátila
Zdroj: Se souhlasem Terezy Schejbalové
+ Dalších 7 fotografií
Kritika v Survivor

Reality show Survivor Česko & Slovensko má za sebou první vyřazování, které se neobešlo bez drsnější reakce. Moderátor Ondřej Novotný na sociálních sítích zveřejnil své vyjádření a atletku Terezu nešetřil. Její reakce na sebe nenechala dlouho čekat. Slova organizátorů pro eXtra.cz, že tato řada bude náročnější než předešlá, se pomalu začínají naplňovat.

Reality show Survivor má za sebou první vyřazování. Ostrov opustila atletka Tereza Schejbalová, kterou moderátor Ondřej Novotný nazval malým štěnětem. Silné vyjádření se objevilo na sociální síti Novotného a vyřazenou Terezu nenechalo chladným. Ondřej si nebral servítky a hodnocení působení v soutěži bylo silné. "Být první vyřazený je v této soutěži dost smutné a bolestné a není tomu jinak ani tentokrát. Hodnocení bude bohužel přísné. Stejně jako u všech, co odcházeli jako první, je i Tereza zcela opravněně tou, která balila kufry."

"Když pominu minimální pokus o větší sociální hru před imunitou, tak speciálně po ní se nechala Jirkou obehrát jak malé štěňátko a na kmenovce se sama zbytečně přihlásila o duel," pokračoval moderátor na Instagramu. Ve hře začíná celkově přituhovat i mezi soutěžícími a začíná opravdová hra.

Kritika vyřazené hráčky

Terčino zvolené řešení dle jeho slov bylo katastrofální. "Chápu, že nakouknutí do Martinova světa bylo pro mnohé na začátku bolestné, ale všichni až na Terezu jej řešili jinak," ​také dodal, že byla zbytečná panika v duelu a nesnažila se riskovat. "Nemůžu napsat díky za hru, protože jsem žádnou nemohl sledovat, ale samozřejmě přeju hodně štěstí v životě, Terko," dokončil svůj projev na sociálních sítích. Někteří lidé se pod příspěvkem zastávali Terezy, že jediná "měla koule" na to, aby netolerovala Martinovy sexistické poznámky.

Sama Terka po vyřazení přidala příspěvek na instastories, kde s lehkou ironií vrací úder Novotnému. "Štěňátko nesouhlasí a ten tón také nebyl potřeba," podělila se na sociálních sítích vyřazená atletka. Jak je vidět, Survivor není žádný med a upřímnosti je zde více než dostatek.

Letošní řada soutěže, jež má být podle organizátorů náročnější než ta předešlá, jak jsme psali, je k vidění na Voyo a TV Nova.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy