Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Dusno v SuperStar: Nevraživost mezi Rytmusovou Jasminou a Marešem?!

Zdroj: reprofoto TV Nova
+ Dalších 6 fotografií
GLOSA: Nevíme, nakolik Rytmuse (41) obvykle sžírá žárlivost, ale co se týče jeho umělohmotinky Jasminy Alagič (29) a jejího moderátorského parťáka ze SuperStar Leoše Mareše (42), důvody k pochybnostem žádné mít nemohl. Ti dva během finále jasně dávali najevo, že je pro ně atraktivnější snad i leklá ryba!

Možná máme vlčí mhu, ale podle nás to bylo vyloženě do očí bijící. Při vyhlašování vítězky páté Česko Slovenské SuperStar, kterou se naprosto přesvědčivě stala růžovovlasá Tereza Anna Mašková, bylo na první pohled poznat, že jestli vůbec něco mezi Leošem Marešem a Jasminou Alagič jiskřilo, bylo to z oblasti chladu, nezájmu.

Leoš Mareš v minulosti už mnohokrát dokázal, že se jako zkušený spíkr dokáže sladit i s kolegyněmi, které mu zdaleka nestačí. Uměl jim dát prostor, podržet je, fungovali spolu sehraně. Jasmina naproti tomu vedle něj působila jako naprosto nešťastná stafáž. Buď jim to tedy vůbec nevyšlo lidsky, nesedli si, nebo je Alagič zkrátka tak neschopná moderátorka, že to byl oříšek i pro profíka, jako je Mareš. Divíme se? Ne. Sem tam fakt prokazovala charisma kukačkových hodin. A to pak ani žádné plastiky nepomohou.

Jejich napjaté vztahy byly naprosto evidentní ve chvíli, kdy se před vyhlášením vítězky loučili. „Já chci taky poděkovat. Jasmina Alagič. Děkuju,“ napřáhl komisně pravici Leoš. Jasmina udělala kyselý obličej, pak se nuceně usmála, načež naučený úsměv nasadil i Leoš. A nakonec bylo poznat, jak se jim ulevilo, že mají tuhle nepříjemnou chvíli za sebou.

Zkrátka: působilo to tak odtažitě, jako když se v zaměstnání z povinnosti loučíte s odcházejícím kolegou, který smrděl a všichni ho nenáviděli už od jeho nástupu.

Přitom když Leoš show moderoval naposledy před sedmi lety, při vyhlášení se se zpěvačkou Tinou (34) držel za ruku. I dvě pusy padly! A při vyhlašování vítěze Lukáše Adamce se na sebe sehraně podívali a pak jeho jméno vyhlásili jednohlasně. Nic z toho s Alagič nefungovalo.

„Srdienko, je konec, hezký Vánoce,“ loučil se zase hvězdný mluvka v roce 2009 s Adelou Banášovou velmi přátelským objetím.

Někdo samozřejmě může namítat, že dnes je patrně místní moderátorská jednička o řadu let starší, ženatější, rozumnější a že se na každou hned nevrhá, jak míval ve zvyku. Jenže když pracujete s někým tak dlouho a intenzivně na podobném projektu, vytvoříte si s ním slušné přátelství. Pokud to jde. Kdežto líp než mezi Marešem a Alagič to asi v neděli fungovalo i mezi Lucií Gelemovou a Dádou Patrasovou.

Možná se ale jen strašlivě pleteme a Leoš s manželkou a Jasmina s Rytmusem chodí obden na večeře.

Související články

Další články