Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Dusno v Prostřenu houstne: Útočný Richard Sacher schytal nadávky od Jara Smejkala

Sámer Issa byl úterním hostitelem
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Dalších 5 fotografií
Prostřeno na nože

V oblíbeném pořadu VIP Prostřeno! přituhuje. Úterní večer patřil Sámeru Issovi, který mile uvítal hosty a předvedl slušný kulinářský výkon. Večer mohl proběhnout v klidu a s lepší atmosférou než ten předešlý, ale to by nesměl být přítomen Richard Sacher, který opět neudržel soudnost. Na obrazovkách TV Prima začíná být opravdu veselo.

Zpěvák Sámer Issa (38) se rozhodl účastnit VIP Prostřeno!. Právě jemu patřil úterní večer, ve kterém se ukázal v dobrém světle. Sámer soupeře pozval do svého bytu, na rozdíl od předešlého soutěžícího. Pochlubil se velkou šatnou a přiznal svou závislost na nakupování oblečení. Skvostem jeho bytu je nejen hodnotné zrcadlo, které zaujalo Moniku Binias, ale také zpěvákův akt, který vydražil za 250 tisíc na podporu dětí z dětského domova Klokánek. Z vydražené částky a pomoci dětem měl radost, ale poprosil kupce o vrácení obrazu, aby jeho akt nevisel na cizí zdi.

Pokračování Sacherova útoku

Hostitel Issa připravil menu v arabském stylu a vůči soupeřům byl velmi pozorný. Dokonce jim věnoval dárek, který udělal radost všem, kromě Richarda Sachera. Ten prohodil poznámku, že dárek nebyl nutný. Poznámky byly pouze začátkem Richardova "divadla". U předkrmu si dal na hlavu arabský pita chléb a předváděl rádoby arabský zpěv. "Jídlo, se kterým se někdo dřel, a dát si ho na hlavu, je dost neúcta,"​ sdělil na kameru Jaro Smejkal a označil Sachera za rušivý element u stolu. Stejný názor měla i Monika Binias, která řekla, že Richard chtěl zkazit večer, ale nikdo mu nenahrál. To novináře a spisovatele asi naštvalo a u stolu dokonce hodil po Marušce Pojkarové olivu, která ale zasáhla Jara Smejkala, vůči němuž projevoval neúctu při pondělním večeru. Jarovi dochází trpělivost a je rád, že jsou pod dohledem kamer, jinak by se prý neudržel.

Sámer zabodoval, Richard usiluje o pozornost

Zpěvák ukázal, že je v kuchyni velmi šikovný a kromě Sachera neměl nikdo zásadní výhrady k jeho menu. Při šmejdění si rýpavý spisovatel neodpustil poznámky. "Proč je všude ten Sámer nahý?" Binias mu odvětila, že má Issa krásné tělo, načež chtěl být Richard opět vtipný a ptal se: "Co mám já jako?" Poté si vyhrnul tričko a začal ukazovat břišáky, které se někde schovaly. Sacherův humor nikdo z přítomných nepovažuje za vtipný. "Chová se jako hovado. Touha po slávě je asi obrovská," svěřil se na kameru Jaro Smejkal. Sacher nazval Jara přecitlivělým umělcem a opět vytáhl to, že zpěvák je potetovaný a výrazný svou vizáží, prý má výhodu. To nemohl umělec nechat bez komentáře. "Já si tím získávám pozornost, viď, ale ty si ji získáváš tím, že se chováš u stolu jako debil," reagoval Jaro. To Sámer nevydržel a vložil se do debaty. "To, co tady děláš, je směšný a zbytečný. Přitom můžeš být chytrý člověk,"​ obracel se na Richarda. Ten se začal hájit, že on nezačal urážet, ale lekl se při příchodu Smejkala, že ho prý jde někdo vykrást. To byla pro zpěváka poslední kapka. Pořad začíná mít čím dál dusnější atmosféru. Více než vaření se tu začínají řešit osobní spory.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy