Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Dusno v Like Housu: Datel poslal k vodě přítelkyni Nikol, té zbyly oči pro pláč

V reality show Like House je dusno: Datel poslal k vodě přítelkyni Nikol Martínkovou
Zdroj: Se souhlasem Tv Prima
+ Dalších 8 fotografií
rozchod?!

V reality show Like House začíná jít pomalu, ale jistě do tuhého. Kdo by čekal, že do povědomí veřejnosti se dostane málo výrazná a milá Bára právě ve spojitosti s bouřlivým Datlem, který na sociálních sítích platí za známého provokatéra? Po údajném románku s pohlednou fitnesskou Datel ohlásil pauzu se svou krásnou přítelkyní Nikol, která tento vztahový milník nese velmi těžce. Čeká nás první bouřlivý rozchod v Like House?! 

Většina diváků, kteří se dobrovolně rozhodli sledovat reality show Like House, zpočátku předpokládali, že nejvýraznějším soutěžícím bude suverénně nejsilnější influencer Adam Kajumi.

Stačil ale jeden bouřlivý večer a veškerá pozornost se začala přesouvat na Marka Valáška a Báru Stříteskou.

Na veřejnost prosáklo, že Marek, známý jako Datel, měl mít údajně románek s fitnesskou Bárou. Po několikadenních spekulacích se do celého vztahového problému vložil i Adam Kajumi.

"No jakoby já u toho byl. Datel se hrozně vzteká, ale kdyby tyhle věci nedělal, tak to nikdo nepíše. To je celé. Lék na to, aby to nepsali, je to nedělat," řekl na víkendovém streamu Kajumi.

Dáváme si pauzu!

Celou situaci velmi těžce nese Datlova přítelkyně Nikol, která se nejdříve opila, a následně se vyjadřovala ke všem spekulacím v živém vysílání.

"Kdybyste byli v mé kůži, napili byste se? Já bych se ožrala, fakt strašně," řekla ve videu před pár dny Bára.

"Já nemám problém s tím být někde opilá. A nemyslím si, že jsem strašně moc opilá, protože dokážu ještě nějak jakoby online vysílat," dodala.

Pár dní po celé nepříjemné kauze se Datel rozhodl, že si s Nikol dají pauzu. Podle jeho slov měl jen dvě možnosti, a to buď ukončit účast v Like House, nebo si dát pauzu s půvabnou Nikol.

Nakonec se influencer rozhodl nevzdat se své účasti a pokračovat dál v reality show. "Až skončí Like House, chceme se setkat, všechno to probrat a uvidíme, co bude dál," říká ve videu Datel.

"Hlavní je, že tohle pomůže oběma. Jak mně, tak Niky," snaží se všecno zahrát do outu. "Nedávám kopačky Niky ani ona mně," dodal.
Královna platformy 18+ Kafuu: Plním zvláštní touhy fanoušků, chtěli po mně i to, abych škrundala, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy