Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Oktagon 58 Survivor 2024 - aktuálně

Dusno v Like House: Datel se topí ve lžích, jeho bývalka Nikol vrací úder drsným vzkazem

Like House: Marek Valášek se ztrácí ve svých lžích, bývalka Nikola práskla do stolu
Zdroj: Foto: Marek Valášek/Nikol Martínková
Předchozí Další
+ Další 2 fotografie
Like House

V reality show Like House začíná být pořádně dusno. Za všechen humbuk může influencer Marek Valášek, který svou neprofesionalitou napáchal víc škody než užitku. Po románku s Bárou Stříteskou opustil svou přítelkyni Nikol Martínkovou a místo uznání chyby se začíná ztrácet ve vlastních lžích. Co zklamanou Nikol konečně donutilo napsat pravdu? 

Bylo jen otázkou času, jak dlouho to bude trvat, než se mezi partou influencerů v reality show Like House rozhoří nějaká pořádná hádka.

Nikdo ale netušil, že o pořádnou šarádu se postará Marek Valášek alias Datel hned na začátku celé soutěže, kdy se opil s influencerkou Bárou Stříteskou a vášnivě se líbali na kuchyňské lince.

Zatímco ještě před dvěma týdny Datel i Bára tvrdili, že jsou pouze kamarádi a nic mezi nimi není, nyní je všechno jinak.

Datel pustil svou krásnou přítelkyni Nikolu Martínkovou k vodě a momentálně randí s půvabnou fitnesskou Bárou.

Influencer, kterého sledují statisíce lidí, je ale jasným důkazem, že číslo sledujících není ukazatelem vaší profesionality. Tu totiž Datel ani Bára absolutně neovládají.

Marek Valášek se zamotává ve vlastních lžích

Místo toho, aby Datel šel hned s pravdou ven, několik dní hrál spolu s Bárou divadýlko. Vše vyvrcholilo, když na sociálních sítích jedné dívce v komentářích odpověděl, že vlastně od začátku Like House s Nikolou není. Ta už to nevydržela a pořádně se do Datla opřela.

"Já jsem nikoho nepodvedl. S Niky nejsem v podstatě od začátku Like House. Předtím než budeš soudit ostatní, nauč se řešit své "kamarádské" vztahy," chtěl setřít komentující Datel, jenže se do toho vložila jeho ex Nikol.

"To si děláš prdel, že v podstatě se mnou nejsi od začátku LH, to nemyslíš vážně," rozhořčila se Nikol - a oprávněně.
Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy