Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Dusno v královské rodině: Alžběta si na stole nevystavila Harryho, Meghan ani Archieho

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 15 fotografií
královské půtky
Poštvali na sebe Harry (35) a Meghan (38) hněv královny Alžběty (93)? Zdá se, že princova babička je na otce malého Archieho (7 měsíců) skutečně naštvaná. Když promlouvala v tradičním vánočním poselství ke své zemi, nikomu ten detail na jejím stole neunikl.

Královna Alžběta si tam totiž vystavila rodinku prince Williama a vévodkyně Kate, fotky manželů ze Sussexu Harryho a Meghan už ovšem chyběly.

Celý svět si proto láme hlavu, co k podivnému rozhodnutí vynechat mladšího vnuka Alžbětu vedlo. Narození pravnoučka Archieho zmínila alespoň slovy.

Krátce se spekulovalo o tom, že Harry na stole není kvůli pozdějšímu pořadí v následnictví na trůn. Jenomže vloni se královna svatební fotografií vnuka a vévodkyně Meghan pochlubila.

Ve hře tak zůstává varianta o rozzlobenosti Alžběty. Mohlo ji urazit nevšední rozhodnutí Harryho s Meghan strávit vánoční svátky mimo království. Sbalili malého Archieho a na šest týdnů pláchli do Kanady, kde předtím Meghan žila.

Tak snad se to brzy vysvětlí a nepůjde o nic vážného!

Související články

Další články