Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Dusno mezi porotci SuperStar kvůli penězům: Nejvíc bere Mareš, překonal i Haberu

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
superstar
Je to venku, honoráře porotců SuperStar 2020 se dostaly na povrch. Za hodnocení soutěžících bere každý z pětice jiné peníze. Tato nerovnost prý ještě před startem vyvolala nejednu hádku. Královsky se má především Leoš Mareš (43), který si řekl o nejvyšší částku a dostal ji!

SuperStar 2020 běží pár týdnů a už se na ni snesla nekompromisní kritika diváků. Naštval je i matador pěvecké soutěže Pavol Habera (57), když se několikrát uchýlil k podivným komentářům s rasovým podtónem. Za tyto řeči bere pohádkové peníze!

Honoráře porotců vypátral slovenský portál pluska.sk. Habera si za letošní působení v SuperStar přijde na 180 tisíc eur, v přepočtu téměř 4 600 000 korun. Po letech už je sice neodmyslitelnou součástí show, přesto nemá nejvíc. Nejvyšší částka přistane na účtu Leoše Mareše, kterému televize platí 200 tisíc eur, což v korunách dělá přes 5 milionů.

"Leoš letos trumfl Paľa. A není se ani čemu divit. Je známý tím, že si potrpí na luxus, vozí se v bílém Rolls Royce, jeho vozový park obsahuje víc kousků, o kterých se většině mužů může jenom snít," vysvětluje zdroj zmíněného webu, proč si Mareš řekl o tolik peněz.

Hádky o peníze

"Princ chuďas" z mužské trojice v porotě je Marián Čekovský (42). Má nejméně, stále se ale jedná o částku, která přijde vhod. Čekovský má za SuperStar 150 tisíc eur, v přepočtu 3 810 000 korun. Na nováčka si nevede špatně, Habera v začátcích dostával "pouze" 80 tisíc eur, tedy okolo 2 milionů korun.

"Pochopitelně, že v zákulisí bylo před začátkem dost dusno. Peníze jsou velký čaroděj," dodal zdroj.

Honoráře Moniky Bagárové (25) a Patricie Pagáčové (31) zatím zůstávají pod rouškou tmy. Jsou ovšem výrazně mladší než pánové, takže se dá předpokládat, že na výplatní pásce naleznou i nižší cifru.

Související články

Další články