Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Dusno a ostré pohledy: Petra Paroubková a Jiří Paroubek začali rozvodové peklo! Jirkovi přišla fandit Zuzana Paroubková

+ Dalších 5 fotografií
Dnes se po dlouhé době sešli bývalí manželé Petra Paroubková a politik Jiří Paroubek. Nescházejí se kvůli tomu, že by si pokecali, ale jde o soud kvůli jejich dceři Margaritě Elišce Paroubkové. Jak tohle dopadne? A kdo z nich neplnoletou dceru dostane do péče? K soudu dorazila také Zuzana Paroubková. Přišla fandit Jiřímu. A šokuje.

Soudní stání začalo ve středu v 9 hodin ráno u Obvodního soudu pro Prahu 5. Dnes by se měl řešit styk s nezletilou dcerou Margaritou a také výše alimentů. Oba rodiče se překvapivě dostavili na soud osobně a při té příležitosti se potkali po dlouhé době od hádky.

Jiří Paroubek se v minulosti pro eXtra.cz vyjádřil s tím, že Margarita má právo na oba rodiče a dcery se jen tak nevzdá.

Je překvapením, že Jiřího k soudu přišla podpořit také první manželka Zuzana. Do soudní síně nemůže, ale na Jirku čeká na chodbě a dává rozhovory přítomným novinářům.

„Co Petře na nás dvou vadilo? Já si myslím, že cesta do Rakouska a ty pobyty na chatě. Ale musím říci, že ona sama si přála, abych do toho Rakouska s nimi jela. Ještě jsem se bývalého manžela ptala, zda to opravdu chce. A chtěla. Na tu chatu to bylo to samé. Mám tam jezdit, jsem se ptala. To bylo zase kvůli vaření, abych pomohla,“ uvedla Zuzana pro eXtra.cz. „Já jsem jí řekla, jestli ti to nebude vadit a jsi si jistá, tak když ti to nebude vadit, tak pojedu,“ dodala paní Zuzana.

PŘIPRAVUJEME PODROBNOSTI.

Související články

Další články