Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Dusná atmosféra ve StarDance: U bratrů Necpálů došlo ke konfliktu

StarDance 2021: U bratrů Necpálů došlo ke konfliktu
Zdroj: Se souhlasem Jakuba Necpála
+ Další 4 fotografie
PROBLÉM

Jak redakce eXtra.cz již informovala, tanečníka Andrey Sestini Hlaváčkové Michala Necpála (34) kvůli jeho nemoci už podruhé ve StarDance nahradí jeho mladší bratr Jakub. Jenže podle dobře informovaných zdrojů to mezi sourozenci pěkně vře.

Michal Necpál ze StarDance: Konflikt s bratrem

Tanečník Jakub Necpál za bratra ochotně znovu naskočil do soutěže, když se ukázalo, že Michal Necpál kvůli nemoci opět nemůže.

To je šlechetné gesto, ale asi nestačilo na to, aby to mezi bratry úplně klapalo.

Zatímco poprvé to bylo jako vytáhnout trn z paty, tentokrát se pánové spolu dost dohadují.

Hádka

„Mladší se poprvé učil choreografii z videa, ale po předchozí zkušenosti mu přišlo tentokrát postavit si ji už celou sám, jenže Michal je proti,“ tvrdí pro eXtra.cz spolehlivý zdroj ze štábu StarDance.

„Dost to kvůli tomu mezi nimi jiskří, jsou takzvaně na nože. Nervozita holt funguje. Michal je na nervy, že zase chybí a chce to řídit aspoň na dálku. Jakub ale odmítá, aby byl jenom figurka, která pomůže a udělá všechno, co se mu řekne. Chce to dělat aspoň trochu po svém,“ dodal zdroj.

Emoce

Letošní ročník taneční soutěže je vůbec plný emocí. Spoustu umělců rozhodily problémy s covidem, dokonce i samotný mírumilovný moderátor Marek Eben měl mít záchvat rozčílení.

Nad sobotním přímým přenosem visí spousta otazníků. Těsně před ním dojde k vyhodnocení nových PCR testů, takže se může stát, že nakonec neuvidíme další tanečníky, tanečnice nebo celebrity. Některým umělcům by při případné druhé absenci hrozil vyhazov ze soutěže.


Související články

Další články