Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Dušičky u Lilie a Karla Janečka: Rodinné posezení s dětmi u ohně a tichá vzpomínka

Dušičky u Lilie a Karla Janečka: Rodinné posezení s dětmi u ohně a tichá vzpomínka
Zdroj: Lilia Khousnoutdinova archiv
+ Další 4 fotografie
dušičky
Designérka, dula, cestovatelka a publicistka Lilia Khousnoutdinova (32) nedávno křtila kalendář pro rok 2021 Jsem žena, jsem Evropa a knihy Jsem žena, jsem bohyně. Před pár dny dala o sobě Lilia vědět na sociálních sítích, kde se s fanoušky podělila o dojmy z prožití svátku zemřelých.

Na začátku září se konal slavnostní křest kalendáře s názvem Jsem žena, jsem bohyně. Patronkou celého projektu Jsem žena, jsem bohyně je politoložka, kněžka a manželka Karla Janečka (47) Lilia Khousnoutdinova

"Ženy by si nikdy na sobě neměly přestat vážit svého ženství. Zkrátka se nenechat svést do toho být mužem a dělat věci jako muži, přestože muži dělají věci skvěle, ale já jsem žena a mohu si to dělat po svém. Když se řekne žena, tak pro mě je to srdce," komentovala pohled na ženství modelka Zuzana Jandová

Před pár dny o sobě Lilia společně s celou svojí rodinou dala vědět na sociálních sítích. "Samhain/Dušičky je podzimní svátek mrtvých a nachází se na půli cesty mezi podzimní rovnodenností a zimním slunovratem. Slaví se 31. října. Je to nejlepší čas dokončit vše staré a vytvořit prostor pro nové začátky. Je to období, kdy musíme pustit vše, co nám již neslouží, i kdyby to bylo to, co nám dává zázemí a pocit bezpečí," rozepsala se na sociálních sítích.

Lilia s manželem Karlem Janečkem a dětmi zavzpomínali u ohně na své zemřelé předky. "Rodinné posezení na Dušičky. Vzpomněli jsme si na předky," dodala.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy