Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Dušičky ovlivňuje TEMNÝ ÚPLNĚK! Na hřbitov se odváží jen Blíženec! Rak se bude klepat strachy

Zdroj: archiv
+ Dalších 8 fotografií
HOROSKOP
Období dušiček ovlivňuje opravdu hodně věcí. Nejen naši energii a psychiku, ale otevírá i duchovní sféry. Týká se to ovšem i temných sil a při dozrávání měsíce hledají cestu, jak se dostat na náš svět. Jak moc ovlivnil úplněk v Býku období, kdy vzpomínáme na zemřelé? Budete se divit, jak moc a možná vás to i vyděsí. Hvězdy vědí, jak tuto energii budou prožívat jednotlivá znamení zvěrokruhu!

BERAN (21. 3. – 20. 4.) Úplněk byl pro vás hodně náročné období, které nemáte vůbec v oblibě. Nejenže začal pochmurný podzim, ale kvůli dozrávajícímu měsíci jste také byli hodně podráždění. Co vám radí hvězdy na dušičky? Přečtete si v naší galerii!

BÝK (21. 4. – 21. 5.) Už několik dní nemůžete vůbec spát. Úplněk vám dal hodně zabrat a vzhledem k tomu, že byl navíc ve vašem znamení, cítíte se nejhůř ze všech znamení. Nebudete mít ani sílu, abyste se vydali na dušičky. Vaše psychika to naprosto nezvládne. Kdy to bude? Najdete to v galerii níže!

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) Neposedný Blíženec bude ve dnech temna běhat od jedné věci ke druhé. Nejdříve rozpracuje to, pak zase něco jiného. Nebudete trochu vědět, kde vám hlava stojí. Dokonce i zapomene na to, že by se měl vydat na dušičky a zapálit svíčku. Stihne to nakonec? To vám prozradí hvězdy níže!

RAK (22. 6. – 22. 7.) Úplněk s citlivými Raky tedy pěkně zamával. Od té doby mají nehezké sny plné strašidelných scénářů, které je děsí i v běžném životě. Přicházející dušičky jim také vůbec nepomáhají. Tato osůbka má tak pochmurnou náladu, že raději stráví několik dní v posteli, aby náhodou nepotkala nějakého ducha. Jaký den bude nejrizikovější se dozvíte v galerii!

LEV (23. 7. – 22. 8.) Lev vůbec nevnímá jakékoliv energie. Zaobírá se vždy jen sám s sebou, takže ani nepostřehl, že vůbec nějaký úplněk minulý týden byl. To samé platí i o nějakém svátku zesnulých. Jediné, co je zajímá jsou oni samy! Co bude v tento den nakonec dělat si může přečíst ve fotogalerii níže.

PANNA (23. 8. – 22. 9.) Panna se už několik dní před dušičkami cítila nesvá. To se nezmění ani v tento den. Panny jsou v poslední době jako hromádka neštěstí, kterým se vše sype pod rukama. Kolem jaké hodiny bude Panna nejvíce smutná? Čas se dozvíte v galerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) Na začátku listopadu v období dušiček budete pořád mluvit lidem do věcí. Budete jim nutit svůj názor, proč by měli chodit na hřbitov a dokonce jim řeknete i čas, kdy by se měli na hřbitov vydat. Nechte si svoje rady, stejně to nikoho nebude zajímat a akorát všem polezete na nervy. Proč to nedělat se dozvíte ve fotogalerii dole.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) Pokud vyrazíte s věncem na hřbitov autem, abyste uctili svátek dušiček, dejte si pozor, ať nenabouráte. Úplně nejlepší ale bude, když necháte auto doma a vyrazíte na dušičky pešky. Můžete to vzít kolem lesa a udělat si takovou ozdravnou procházku. V kolik vyrazit? Přečtete si v galerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) Temné stránky vaší osobnosti na vás v tomto temném období dolehnou. Praskne na vás totiž vaše nevěra, které jste se dopustili na začátku října. Pokud chcete zachránit vztah, měli byste hodně zpytovat svědomí, jinak se vaše drahá polovička promění v upíra a zakousne se do vás vzteky. V kolik hodit si naplánovat omluvu? Dozvíte se ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) Při dušičkách byste si měli vzpomenout nejen na lidi, kteří již nejsou mezi námi, ale i na ty, kteří jsou stále vedle vás. Pokud někoho máte rádi, dejte mu to najevo. I když je začátek listopadu velmi temné období, nebojte se projevovat lásku. Jak ji projevit? Radu dostanete v galerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) Vodnář miluje temné a záhadné věci, takže čas dušiček ho bude fascinovat. Toto znamení půjde na hřbitov přesně o půlnoci a pravděpodobně bude i vyvolávat temné síly. Vodnáři by si však měli dát velký pozor, aby nepřivolali temné stíny! Mohlo by se jim to nemile vymknout z ruky. Na co se raději zaměřit? Přečtete si v naší galerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Ryby jsou strašné citlivky a rozhodně nemají v oblibě ani Halloween, ani dušičky. Nedělá jim dobře, když myslí na smrt, takže raději zůstanou v tomto období doma a pustí si romantický film, který je rozveselí. Co Ryby zaručeně rozveselí? To se dozvíte ve fotogalerii pod znamením.

Související články

Další články