Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Dušičkový ÚPLNĚK probudí TEMNÉ SÍLY: Citlivé povahy čeká kontakt se ZÁHROBÍM

Úplněk probudí síly ze záhrobí!
Zdroj: archiv
+ Další fotografie
Tajemné Dušičky
Žene se na nás nejsilnější úplněk za poslední roky! Nastane už ve středu v 18:45 hodin a kromě velkých změn přinese i probuzení temných sil. Ostražití by měli zůstat především lidé citlivějších povah. Dušičky jsou za rohem a záhrobí bude usilovat o spojení s pozemským světem.

Jestliže při úplňcích trpíte bolestmi hlavy a nespavostí, tentokrát si radši zatlučte okna hřebíky. Ten dušičkový, který nastane už zítra v 18:45 hodin, totiž přináší mnohem větší útrapy, jež nezaženete práškem zapitým vodou.

Už příští pátek slavíme Dušičky a není náhoda, že extrémně silný úplněk v Býku přichází pouhé dny před tímto magickým svátkem. Zářivě svítící Měsíc probudí temné síly, které zůstanou na Zemi přítomny právě až do 2. listopadu, kdy se brána mezi záhrobím a pozemským světem uzavře.

Zbloudilé duše z druhé strany, které mají na Zemi nevyřízené účty, se s námi budou snažit spojit. Zaměří se především na citlivé a dobrotivé povahy. Pokud k těmto lidem patříte, připravte se na to, že během následujících dní nebudete prožívat nejpříjemnější období. K tradičním migrénám či nemožnosti spánku se mohou přidat i náhlé úzkosti a extrémní výkyvy nálad. Ve snech se pak bude dokola opakovat motiv smrti.

Ani drsňáci, kteří astrologii nedůvěřují, však nemohou počítat s klidem. Mocná síla Měsíce zapůsobí i na naše zdraví. V ohrožení jsou krk a štítná žláza, potíže budete moct zaznamenat i v případě hlasivek. S těmito nepříjemnými jevy musíme počítat až do příštího pátku.

Související články

Další články