Ještě nedávno vedla normální život, věnovala se ježdění na koni a byla šťastná. Obyčejný zákrok na vaječnících, ze kterých jí lékaři odebrali nezhoubný útvar, jí však život proměnil v učiněné peklo.

Operace nedopadla podle plánu a zdravotní stav Kelly se rapidně zhoršil. Po každém jídle se jí teď udělá neskutečně špatně a začne se dusit. Do krku se jí totiž nahrnou vlastní výkaly, které pak spolu s jídlem zvrací.

Ani po třech měsících upoutání na nemocniční lůžko není Kelly z utrpení venku. Fekální kolizi, kterou jí diagnostikovali, jí způsobili samotní chirurgové, kteří poškodili její střevo. Řešení ale není jednoduché, a tak musí čtyřiatřicetiletá žena čekat, až rodina sežene čtvrt milionu korun na soukromou léčbu.

Té se ale Kelly nemusí dožít. Střeva se jí totiž kdykoliv mohou protrhnout a ona zemře. „Pro ty, kteří úplně nechápou, co mi je, je tady rentgen. Všechno to jsou moje výkaly, nejdou vidět žádné orgány. Je to i na mém hrudníku, v bránici a v plicích. Tak vysoko, že skoro nemohu dýchat,“ popsala Kelly, jež doufá, že se podaří její život zachránit.