Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Duševní kolaps a léky na nervy! Dcera Karla Gotta zažila noční můru. Co se na ní tolik podepsalo?

Zdroj: profimedia.cz, Facebook.com
+ Dalších 18 fotografií
Poslední měsíce byly pro dceru Karla Gotta (78) velmi náročné. Kromě boje o dědictví se rozcházela a zase usmiřovala s manželem. Není divu, že na psychické zdraví Dominiky Gottové (44) toho bylo najednou opravdu hodně. Následoval kolaps a léky na nervy.

Dominika Gottová nemá za sebou dobrý rok. Velmi ji zasáhlo, že nedosáhne na vilu Bertramku, ta připadne Ivaně Gottové (41). Na webu eXtra.cz jsme se boji o dědictví věnovali a psali jsme, že prohru Dominika špatně nese Podle šuškandy se Ivana a Dominika rozhádaly do krve.

To ale nebylo všechno. Velkým zásahem do jejího života byly také psychické problémy jejího finského manžela. Muzikant Timm Tolkki bojoval s depresemi a na Domču to zčásti přenášel. "Víte, žijete nějaký život, ale zasáhne nemoc blízkého. Plně se mu věnujete, přitom se trápíte. Pak už to nemůžete vydržet a utečete pryč," uvedla Dominika pro Blesk. Později dodala, že léky na psychiku bere i ona. "Medikamenty na uklidnění mi pomáhají. Ale je to v současném světě zcela běžné," přiznala Gottová.

Velkým štěstím je, že stav jejího manžela se zlepšil. Deprese ustoupily. Otázkou je, zda se někdy zlepší vztah s Ivanou. Dominika žije nyní ve Finsku a snaží se zapomenout na to, co se na Bertramce stalo.

Související články

Další články