Tohle si opravdu nikdo nezaslouží. Duševně nemocná žena z Číny byla nucena žít v kleci v podzemí. Byla tam úplně sama, nemohla se jít projít a byla jí zima. Navíc je těžce mentálně postižená, takže měla strach a netušila, co se s ní děje. Které zvíře ji tam zavřelo a násilím drželo?

Nezavřel ji tam nikdo jiný než její rodina. Respektive její matka. Ta tvrdí, že neměla jinou možnost než ji tam zamknout. Peng je těžce mentálně postižená a podle jejích příbuzných veškerá léčba selhala. A žena se tak stala pro svoje okolí nebezpečnou.

V roce 2012 měla Peng vážnou autonehodu. Později jí bylo diagnostikováno těžké mentální postižení. Žena navštívila několikrát psychiatrickou léčebnu. Jenže její stav se vůbec nezlepšoval. Když se vrátila domů, její stav se výrazně zhoršil.

Došlo to až tak daleko, že začala rozbíjet věci kolem. Rozmlátila auto a rozbila okna svých sousedů. Podle její rodiny byla svému okolí nebezpečná. A tak se rozhodli, že ji zavřou, aby nemohla nikomu ublížit.

28. července ale někdo Peng objevil a nafotil ji. Snímky pak umístil na internet. Všichni se tak o ni začali hned zajímat. Když ji policisté našli, odvezli ji ihned k ošetření do nemocnice. A její matka putovala na policejní stanici. Tak snad jí dojde, že Peng je člověk a neměla by ji nikam zavírat jako nějaké divoké zvíře.