Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Duše útočí už od dnešní noci ! Raději nezkoušejte navázat kontakt se záhrobím

Zdroj: archiv
dušičky
Nejen úplněk a Halloween budí u mnoha lidí jisté obavy. I svátek zesnulých, který připadá na zítra 2. listopadu, v sobě skrývá velmi temnou stránku! Tento den se totiž nejen vzpomíná na zesnulé, také je to den, kdy se náš svět prolíná se světem mrtvých. Dnešní nocí se začíná temná síla probouzet a opravdu není dobré si s ní zahrávat!

Svátek zesnulých se řadí mezi energeticky velmi náročné období. Od pradávna je tento den věnován lidem, kteří již nejsou s námi, ovšem magický den v sobě skrývá i opravdu děsivé věci, se kterými není radno si zahrávat!

V tento den byste se měli rozhodně vyhnout několika věcem. I duchaři, kteří se zaobírají světem mrtvých by se těchto věcí měli vyvarovat. Svátek dušiček je totiž věnován těm, kteří ještě nepřišli na onen svět a jejich duše prochází očišťováním.

Rozhodně nezkoušejte navázat jakýkoliv kontakt s mrtvými a nezkoušejte je vyvolávat! Nejenže byste mohli duše pořádně naštvat, ale nemuselo by se vám to vůbec vyplatit! Takový přímý kontakt s naštvaným duchem není rozhodně nic příjemného! Nechte duše na pokoji a nic se vám nestane!

Typické pro dušičky je nejen zdobení hrobů, ale i zapalování svíček, které mají obrovský význam pro duše zemřelých. Pro duše to má velký význam očistného ohně, kterým musejí projít, aby mohli vstoupit na onen svět a nebloudit zde.

Pokud vás svět mrtvých láká, nechte si svoje choutky na jindy. Raději zapalte na hřbitově svíčky a dopřejte všem, kteří tu nejsou mezi námi, klid.

Související články

Další články