Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Dům z filmu Střihoruký Edward je na prodej: Podívejte se, jak to v něm dnes vypadá

Dům z filmu Střihoruký Edward je na prodej: Podívejte se, jak to v něm dnes vypadá
Zdroj: Zillow / 20th Century Fox
+ Dalších 10 fotografií
galerie
Fanoušci filmu Střihoruký Edward jsou nadšení, realitní kancelář Zillow totiž nabídla k prodeji dům, v němž se legendární hororová komedie režiséra Tima Burtona natáčela. Rodinná vilka se dvěma koupelnami a třemi ložnicemi je aktuálně na trhu za 224 tisíc dolarů, v přepočtu tedy necelých 5 milionů korun. Podívejte se, jak to dnes uvnitř vypadá.

Dům z roku 1989, v němž se v roce 1990 natáčel legendární film Střihoruký Edward, je na prodej. Realitní kancelář ho nabízí za 224 tisíc dolarů, v přepočtu tedy za téměř 5 milionů korun. Dům se nachází ve městě Lutz na Floridě v klidném sousedství.

Ačkoliv za 30 let od natáčení došlo k několika úpravám interiéru i exteriéru, stále je možné poznat všechny místnosti, které se ve filmu objevily. Nový majitel se navíc bude moct chlubit tím, že žije v domě, po jehož podlaze chodil Johnny Depp

Dům má sice zajímavou minulost, žádné luxusní vybavení v něm ale nový majitel nenajde. Kromě kuchyně s linkou, ledničkou a sporákem a koupelen, v nichž jsou zrcadla a skříňky, je kompletně nevybavený a veškerý nábytek do dalších místností bude nutno koupit.

Střihoruký Edward

Nejen fanoušci režiséra Tima Burtona si pamatují snímek, v němž hlavní hrdina Edward je výtvorem starého vynálezce, který však zemřel dříve než jej stačil dokončit a nahradit důmyslnou sestavu ostrých břitů lidskýma rukama. Edward zůstal úplně sám v chátrajícím hradě a kdovíjak dlouho trvalo, než jej zcela náhodou objevila podnikavá Peggy a vzala s sebou do města. Přestože Edward vypadá jako nějaké hrozivé monstrum, ve skutečnosti je hodný, milý a velmi plachý. Na to, jak dnes vypadá dům, v němž se snímek Střihoruký Edward natáčel, se podívejte v galerii.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy