Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Dům z filmu Mlčení jehňátek je na prodej: Jasnovidec zjistí, zda v domě straší

Zdroj: Berkshire Hathaway HomeServices, youtube
+ Dalších 7 fotografií
Mlčení jehňátek
Na prodej je strašidelný dům Buffalo Billa ze slavného thrilleru Mlčení jehňátek. Pokud z toho nemáte husí kůži, je k mání za necelých 300 tisíc dolarů (6,9 milionu korun) a stěhovat se budete do Pensylvánie.

Trojpodlažní dům z roku 1910 má čtyři ložnice a hala stále vypadá stejně jako ve filmu. Zachovaly se i dřevěné podlahy a obložení stěn. V suterénu byste ale marně hledali studnu a neobjevíte ani krejčovskou pannu.

Romantické bydlení

Naopak, vila působí velmi romanticky. Na pozemku o zhruba 7 000 m² je bazén se starým železničním vagónem, který je zařízen jako altán a převlékárna.

Film Mlčení jehňátek byl uveden do kin v roce 1991 a dosáhl tehdy pátých nejvyšších tržeb na světě. Následující rok posbíral mnohá ocenění. Z pěti Oscarů si po jedné sošce odnesli Jodie FosterAnthony Hopkins, oba za nejlepší herecký výkon v hlavní roli. Za své herecké umění oba získali také cenu BAFTA, Jodie Foster za roli Clarice navíc obdržela Zlatý glóbus.

Co uvidí jasnovidec

Zástupkyně realitní kanceláře, která dům nabízí, by jej ráda prodala ještě před Halloweenem. Pokud se jí to nepodaří, je rozhodnuta povolat jasnovidce a zjistit, jestli jsou v domě duchové. Podívejte se do galerie, jak se vám dům líbí a jestli není nějaký ten duch i na fotkách.

Související články

Další články