Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Dům, ve kterém začala smrt Dylana (†52) z Beverly Hills 90210: Sídlo beznaděje a utrpení!

+ Dalších 79 fotografií
Podívejte se
Zesnulý Luke Perry (†52) žil skromným životem. Dokazuje to i domek hvězdy kultovního seriálu Beverly Hills 90210 v kalifornských Sherman Oaks, který nebyl nikterak okázalý. Právě v jeho domě herce ranila mrtvice. Po pětidenním boji o život jejím následkům nakonec podlehl. Zůstává otázkou, jaký osud teď jeho vilku čeká.

Fanoušci se stále nemohou vzpamatovat z toho, že jejich milovaný Dylan z Beverly Hills 90210 už není mezi živými. Luke Perry (†52) ani nedostal možnost bojovat proti mrtvici ze všech sil, protože se neprobral z umělého spánku.

Perrymu se přitížilo minulou středu, do bezvědomí prý upadl už ve svém domě v kalifornských Sherman Oaks. Odtamtud ho bleskově převezli do nemocnice sv. Josefa v nedalekém Burbanku. Lékaři se domnívali, že ho za pár dní budou moct probudit a herec bude dál žít. Bohužel se ale zmýlili.

Zůstává otázkou, co se teď stane s Perryho vilkou, ve které žil se snoubenkou Wendy Madison Bauer. Kdyby už v domě bydlet nechtěla, mohly by ho teoreticky zdědit hercovy děti Jack a Sophie.

Ty už ale mají dávno své domovy, proto se za velkou louží spekuluje, že se nemovitost zřejmě bude prodávat. Další variantou, kterou vymysleli fanoušci, je, že by se nevýrazný, zato určitě útulný domeček mohl stát muzeem Perryho tvorby.

Mohlo by vás zajímat

Další články