Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Dům v Řecku i milion měsíčně. Paroubková dostala od manžela velkorysou nabídku! Proč?

Petra svého manžela obviňuje. Kde je pravda?
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 6 fotografií
Až rok a půl po odchodu svého manžela se Petra Paroubková (44) rozhodla promluvit. Svého manžela v nedávné době obvinila z astronomických příjmů, ke kterým podle ní Jiří Paroubek (66) nepřišel legální cestou. Nyní přišla s tvrzením, že jí za návrat nabídl milion korun měsíčně.

Petra Paroubková po roce a půl po odchodu od svého manžela a bývalého šéfa ČSSD Jiřího Paroubka prolomila hradbu mlčení a přišla s mnoha tvrzeními. Nejdříve řekla, že její manžel má milionové příjmy, které nepocházejí z legálních zdrojů. „Šlo o milionové částky, které nechodily přes účet. U části peněz jsem věděla, odkud jsou,“ uvedla, ale zdroj jmenovat nechtěla. „Do dnešních dnů mám obavy o to, aby mě nepřejelo auto, takže to neřeknu,“ dodala.

Nyní v rozhovoru pro Blesk.cz prohlásila, že jí manžel nabídl za návrat do nefunkčního vztahu pěkně tučnou sumu. „Kdysi si myslel, že se vrátím, že to finančně neutáhnu. Šlo mu o to dostat mě na kolena. Byla i nabídka, říkal tomu „strukturovaná nabídka“, že pokud se vrátím, dá mi milion korun ročně, pak se mu začalo lépe dařit v podnikání, tak to změnil na milion měsíčně. Mám na to svědky. Můj jediný pocit vůči němu byl strach. A pokud se někoho bojíte, tak k němu nemůžete zpět,“ prozradila Paroubková.

Dům v Řecku jí zůstal a jelikož byl napsán na ni, rozhodla se ho prodat, aby zaplatila dluhy a školné pro dceru, jak ona sama tvrdí. Sami uvidíte, jak dlouho bude ještě mediální přestřelka trvat. My si to netroufáme odhadnout.

Související články

Další články