Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

DŮM STRACHU! Agáta se skryla v místech, kde jde o holý život! Ochrání ji sám prezident?

Agáta je prý u maminky Veroniky.
Zdroj: mapy.cz, Facebook
+ Dalších 36 fotografií
Agáta Prachařová má za sebou bouřlivé dny. Zdálo se, že ji čeká rozvod. Nyní to zase vypadá, že Kuba Prachař žádost o rozvod smetl ze stolu. Agáta je v bezpečí u své maminky. Je ale u Veroniky Žilkové opravdu vše v pohodě? Nepůjde tu o holý život?

Jak je na tom momentálně těhotná Agáta Prachařová? Redakci eXtra.cz sdělila, že je doma se svým manželem Kubou Prachařem. Žádný rozvod prý nebude – psali jsme ZDE.

Kuba si prý všechno nechal vysvětlit. A žádost o rozvod skončí v kamnech. Je dobře, že se Kuba a Agáta dokázali uklidnit. Jde tu přeci hlavně o zdraví miminka a je tak nějak vedlejší, zda to mimčo má Prachařovu krev, nebo ho Agáta čeká s nějakým slavným sportovcem. Život dítěte by měl být na prvním místě!

Agáta hodně času bude trávit se svou maminkou. Veronika Žilková představuje pro svou dceru obrovskou oporu. Podle Blesku u ní Agáta přespala a urovnala si myšlenky.

Otázkou je, zda dům v pražském Suchdole je opravdu bezpečné místo. Je to dům ministra obrany Martina Stropnického, tak by měl být dobře zabezpečen. Jenže všichni víme, že v roce 2015 tu šlo o holý život. Tehdy na dům pomocí zápalných lahví zaútočil mladý radikál. Žilková a Stropnický mohou mluvit o štěstí, že nečekaný útok přežili. Od té doby je dům ještě více střežen.

Navíc se v politickém zákulisí mluví o tom, že hnutí ANO vyšle Martina Stropnického do boje o Hrad. Pokud by se Stropnický stal prezidentem, měla by na ochranu právo celá jeho rodina včetně nevlastní dcery Agáty. Veronika Žilková si umí představit, že by se stala první dámou. A Agáta by se pak stala první dcerou – podobně jako například Ivanka Trump.

Související články

Další články