Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Dům Miloše Zemana v Lánech opět povyrostl: Podívejte se, jak aktuálně vypadá

Miloš Zeman: Jeho vila opět povyrostla, podívejte se jak vypadá
Zdroj: Extra.cz/Martin Procházka
+ Další 3 fotografie
stavba

Zatímco zdravotní stav prezidenta Miloše Zemana (77) zůstává stále neznámý, v Lánech se mezitím stranou zájmu staví Zemanův nový dům. Bungalov, který by měl být dokončený v roce 2023, kdy prezidentovi skončí mandát, už nabývá své podoby. Dělníci sem aktuálně navážejí zateplení.

Rozestavěný bungalov prezidenta Miloše Zemana opět o něco povyrostl. Zatímco samotný prezident bojuje se zdravotními problémy v Ústřední vojenské nemocnici v Praze, dělníci stále pracují na jeho novém obydlí. Bungalov by na pozemku o rozloze tisíc metrů čtverečních, který prezident koupil za 2,5 milionu korun, měl stát v roce 2023, kdy skončí prezidentovi mandát.

Nový komín, zateplení

Práce na vysněném sídle Miloše Zemana začaly v půlce května 2020. Od té doby stavba značně pokročila. Během léta dělníci bungalov osadili okny, přibyl komín a v posledních dnech sem zavážejí zateplení.

Zeman přitom není jedinou celebritou, která si v Lánech staví dům. Další je hvězda show 3v1 Nikol Štíbrová (Leitgeb). Ta se nedávno na svých sociálních sítích rozhodla fanouškům ukázat vizualizace domu, které se pomalu stávají skutečností. Půjde o pořádný luxus, soudě alespoň podle prvních snímků.

Související články

Další články