Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Dům, kde vyrůstala Britney Spears, je na prodej: Podívejte se do jejího dětství

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
galerie
Otec Britney Spears (39) prodává dům, ve kterém popová princezna vyrůstala. Nemovitost se nachází v Kentwoodu v Louisianě a její cena je 275 tisíc dolarů. Podívejte se, kde dnes práv zbavená zpěvačka trávila dětství.

Britney Spears svého času patřila k nejoblíbenějším a nejúspěšnějším zpěvačkám planety. Jenže svou slávu tak úplně neunesla, psychicky se zhroutila a už několik let je nesvéprávná. Po celou tu dobu za ni rozhoduje její otec.

Otec popové princezny se aktuálně zbavuje domu v Kentwoodu v Louisianě, kde Britney vyrůstala a trávila tam tedy velkou část svého dětství. Cena nemovitosti je 275 tisíc dolarů a nový majitel se může těšit na útulné bydlení.

Dům, kde Spears vyrůstala, rozhodně není takovým přepychem jako ten, ve kterém bydlí dnes. Nemá bazén, nemá vlastní posilovnu, ale teplo domácího krbu z něj přímo sálá. Interiér je laděný v barvách a detailech dřeva.

Jak bydlela popová princezna

Dnes Britney Spears žije v luxusním domě s milujícím přítelem, bohužel je ale nesvéprávná a pravděpodobně by se přepychu vzdala, aby mohla rozhodovat sama za sebe. Podívejte se v galerii do domu, kde vyrůstala a který její otec, jenž nad ní má dohled, prodává.

Související články

Další články