Tak to bude velké. Všechny známé postavičky se vyfotily spolu. Pixee Fox, která si nechala vyoperovat 6 žeber, dvojník Kim Kardashian nebo oblíbení Kenové Justin Jedlica a Rodrigo Alves a další. Co se chystá?

Majitelka agentury, která zastupuje lidské panenky, se totiž rozhodla natočit reality show. Ona umělá dáma se jmenuje Marcela Iglesias. Pochází z Argentiny, ale žije v LA. Fascinují ji proměny a zastupuje všechny lidské Barbie a Keny.

Teď chce o svých svěřencích natočit reality show. Vybrala 12 lidí, kterým se bude věnovat a každý díl bude zasvěcen jednomu z podivínů. „Pro tyhle lidi bylo důležité stát se někým jiným. Narodili se totiž ve špatném těle,“ říká Marcela. „Někdo nám říká, že jsme úchylové, satanisti a bůhví co ještě. Ale nás nezajímá, co si lidé myslí. My nemáme potřebu nikoho soudit, tak nechápu, proč to dělají ostatní nám,“ dodává.

Její svěřenci zaplatili za plastické operace neuvěřitelný balík a jdou do extrémů. Ken Rodrigo Alves se například chystá si nechat rozřezat rohovku, aby změnil barvu očí. Justin Jedlica má zase břicho naplněné plastem, aby tělo nemusel mučit v posilovně a měl pořád břišáky.

Marcela bere svou práci velmi vážně a chce svým klientům co nejvíce pomoci, aby se prosadili ve světě šoubyznysu. Právě proto jim zařídila velkolepou reality show, kde se budou ukazovat a vysvětlovat svoje sny a cestu k proměně.