Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Dům hrůzy v Clevelandu: FBI našla řetězy, kterými drželi ženy v domě! Unesené dívky se vrací domů!

Detektivové v domě bývalého řidiče školního autobusu Ariela Castra
pracují nepřetržitě čtvrtý den.

Detektivové clevelandské policie a FBI přicházejí s prvními prohlášeními ohledně domu, ve kterém bývalý řidič autobusu Ariel Castro držel deset let tři mladé ženy: Amandu Berry, která zmizela v dubnu 2003 ve svých šestnácti, čtrnáctiletou Ginu DeJesus, jež se nevrátila domů v květnu 2004, a devatenáctiletou Michelle Knight, pohřešovanou od roku 2002.

Vyšetřovatelé podle ověřených policejních zdrojů našli provazy a řetězy, kterými Castro a možná i jeho dva bratři drželi ženy v domě, případně na dvorku za ním, kam prý mohly občas vycházet. Na stropě jednoho z pokojů v horní části domu prý visí řetězy, v domě byl také objeven sklep, kde měly údajně být drženy dvě oběti odděleně od třetí.

Unesené dívky se mezitím vracejí domů. Michelle Knight je stále v péči lékařů, ale další dvě unesené, Gina DeJesus a Amanda Berry, která má zřejmě s Castrem nyní šestiapůlletou dceru, už jsou u svých rodin. S médii zatím žádná z unesených nemluvila.

Všichni tři podezřelí jsou vyslýcháni a podle vyšetřovatelů „vypovídají“.

Mohlo by vás zajímat

Další články