Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Dům hříchu zakladatele Playboye Hugha Hefnera je na prodej. Podívejte se, kde se konaly sexuální orgie

Hugh si umí užívat života i přes svůj pokročilý věk.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
I když jsou chlapi v jeho věku rádi, že si umějí obléknout papuče, Hugh Hefner je stále plný sil. Jenže už to vypadá, že život plný mejdanů s nahými kráskami ho přestal bavit, tak se rozhodl své honosné sídlo prodat. Jen se podívejte, kde se děly ty nejdivočejší party, které si jen dokážete představit.

Zakladatel celosvětově úspěšného pánského časopisu Playboy Hugh Hefner (89) si na svém sídle v Beverly Hills vždy zakládal. V rozsáhlé vile vždy moc rád ubytovával sličná děvčata, se kterými tak rád dováděl. Jenže se zdá, že ho to přestává bavit.

Rozhodl se, že toto doupě neřesti prodá. Jestli máte přebytečných 200 milionů dolarů, tak může být vaše. Ale ve smlouvě si dal Hugh podmínku. Majitel barák musí koupit i s ním. Chce totiž v sídle dožít, ale nikdo nesmí vstoupit do jeho ložnice.

Zatím se žádný zájemce nenašel, ale třeba se brzy najde nějaký fanoušek Playboye, který si bude chtít toto doupě neřesti pořídit i s legendárním milovníkem ženské krásy. I přes jeho věk s ním stále musí být sranda a třeba vám dá rady, jak se k takovým kočkám chovat a co si s nimi užijete za „legraci“.

Související články

Další články