Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Důkaz, že si Katie Holmes porodila vlastní klon! Podoba s dcerou Suri vás fakt dostane!

To je opravdu neuvěřitelné!
+ Dalších 16 fotografií
Pokud jste si mysleli, že malá Cruisová je celá táta, tak budete asi docela koukat! Ona je totiž spíš celá máma! Možná že se Katie v rámci scientologie tehdy dokázala nějak naklonovat, protože pokud porovnáte fotky z jejího dětství, je to fakt síla.

Katie Holmes velmi brzy po tom, co začala randit se svým idolem z mládí Tomem Cruisem, zjistila, že není všechno zlato, co se třpytí. Respektive že to, že jste Tom Cruise, z vás neudělá prince na bílém koni, když jste vlastně tak trochu pošuk.

Scientologický výplach mozku u ní naštěstí nezanechal tak velké následky a s dcerou Suri vypadají opravdu šťastně. Ostatně ta nám roste opravdu do krásy.

Od jejího narození se spekuluje, komu je více podobná. Uznáváme, že Tomova podoba se v ní nezapře, ale když se podíváte na fotky z dětství Katie, tak budete mít hned jasno! Tímto slavnostně považujeme tyto spekulace za ukončené!

Mohlo by vás zajímat

Další články