Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Důkaz o životě na Marsu? Na fotografiích NASA byly nalezeny zkameněliny!

Věříte v možnost dávné civilizace na Marsu?
Znamená tohle skutečně potvrzení existence života na rudé planetě? Snímky z vozítka Mars Rover šokovaly celý svět a odborníci se nyní přou, zda se skutečně jedná o fosilie!

Americká společnost NASA pravidelně zveřejňuje snímky Marsu, které jsou následně podrobovány pečlivému zkoumání miliony nadšenců z celého světa. Tato zažitá praktika nese své ovoce a amatéři nezřídka objeví něco, čeho si profesionálové původně vůbec nevšimli.

Přesně to se stalo i nyní, kdy jeden ze snímků vozítka Mars Rover oběhl celý svět. Zdá se totiž, že je na něm něco, co vypadá jako dávná zkamenělina kosti, a to vedle dalších údajných fosilií, které připomínají malou hlavu, torzo a dvě končetiny.

Kuriozita byla odhalena YouTuberem, který vystupuje pod přezdívkou Martian Archaeology a jeho video s přiblíženými fotografiemi nyní rozděluje svět.

Polovina se domnívá, že jde skutečně o potvrzení dávné civilizace na rudé planetě, a druhá zase, že jde jen o náhodné seskupení skutečné horniny.

Jaký názor na to máte vy? Věříte v možnost dávné civilizace na Marsu?

Mohlo by vás zajímat

Další články