Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Důkaz o existenci duchů! Teenageři omylem vyfotili obrázky, ze kterých pořádně mrazí!

Myslíte si, že duchové skutečně existují?
Zdroj: facebook.com
Natashu Oliver (22) i její přátele pořádně vyděsily obrázky, které vyfotili během jednoho z jejich bujarých večírků. Zjistili totiž, že je na nich někdo z okna pozoruje. Vrátili se proto zpět, aby zjistili, kdo to vlastně byl. Jenže onen dům byl prázdný. A opuštěný.

Mrazivé fotografie ukazují dle názoru expertů matku s dcerou, které bedlivě pozorují, jak se v jejich těsném sousedství teenageři baví. Snímky jsou sice už pět let staré, ale Natasha tvrdí, že ji stále pěkně děsí.

Tenkrát šla se skupinou přátel oslavit jeden ze zápasů mistrovství světa a nafotili u toho právě ty snímky, které si můžete prohlédnout v galerii.

„Někdo si všimnul divné postavy na jedné z fotek a my jsme si mysleli, že je to vážně divné. Kluci se rozhodli vylézt na lešení, ale nebylo tam vůbec nic. Nemohlo to být žádné nářadí a ani nikdo z nás. Dům byl opuštěný a nedostavěný, takže tam určitě nikdo nebydlel,“ prozradila pro Mirror Natasha.

Ta se zároveň domnívá, že výskyt duchů souvisí s tím, že na místě dříve bývala pila. Jedná se prý o ducha některého z bývalých zaměstnanců.

„Vypadá to jako paní držící dítě,“ tvrdí Natasha.

Souhlasíte s ní? Myslíte si, že duchové skutečně existují?

Související články

Další články