Věrouka mormonů je pěkný maglajs obsahující fantasy, překroucenou archeologii a mnohoženství, které se sice už nehlásá, ale… No, ale o to nejde. Nebudeme se tu pitvat v mormonské víře, pokud vás to zajímá, tak si to vygooglujte a užijte si fajn den.

Jde nám o to, že pes tohle absolutně neřeší. Tyhle škatulky totiž řeší jen lidé. Pes chce mít vedle sebe hodného člověka a toho bude milovat. A je mu jedno, jestli ten člověk je černý, bílý nebo fialový, a je mu také jedno, jestli věří v Ježíše Krista a nebo v moc voodoo panenky. Prostě pes je pes a je moc fajn.

A tohle video je toho jasným důkazem. Fenka Bailey čekala na svého páníčka dva roky. Americký mormon Nathan Back (21) totiž podle tradice musel na misijní cestu. Fenka ho neviděla za tu dobou ani jednou. Hrozná doba na jeden psí život.

Když Nathan vstoupil do dveří, měla Bailey takovou radost, že jí málem praskla žilka. Skákala, pískala a vypadalo to, že má epileptický záchvat.

„Vždy, když někdo zaškrabal na dveře, tak vyskočila a byla v pozoru. Pořád čekala, kdy už konečně dojde Nathan. Kdy to bude on. A nakonec se dočkala,“ napsal k videu Nathanův otce. Jasně, i on je prý rád, že má syna doma.