Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Karel Gott pohřeb Karel Gott smrt

Nejnovější kauzy

Důkaz lidské krutosti: Člověk v Krupce pobodal psa nožem, nebohé zvíře našli v kaluži krve

+ Další 2 fotografie
útok
Odporný útok na němou tvář se odehrál v Krupce. Zatím neznámý člověk tam pobodal nožem psa. Ten prý v kaluži krve ležel minimálně hodinu, poté si pro něj přijeli pracovníci útulku AniDef z obce Žim. Útočník naštěstí nezasáhl žádné vnitřní orgány ani tepny, pejsek je tedy naživu.

Pejska, který po útoku nožem déle než hodinu ležel v kaluži krve, zachránili pracovníci útulku AniDef. Poté, co si pro něj přijeli, začali okamžitě obvolávat veterináře. „Včera večer jsme byli přivoláni k ležícímu zraněnému psovi, prý tak ležel minimálně hodinu. Naštěstí pro něj útočník nezasáhl žádné vnitřní orgány ani důležité tepny. Ihned začalo kolečko obvolávání veterinárních pohotovostí, kde nikde neměli možnost hospitalizace tak velkého psa, případně zrovna řešili akutní život ohrožující operaci jiných pacientů,“ stojí na stránkách útulku.

Pejsek naštěstí přežil, zachránci nakonec sehnali veterinární kliniku, která pobodanou němou tvář přijala. Obvolávání ale zabralo spoustu času, mnoho veterinářů totiž hospitalizaci odmítlo, nemělo na ni prostor, či zrovna ošetřovalo jiné zvíře, které bylo v ohrožení života. Útulek na své stránky napsal, že bližší informace k útoku nemůže vzhledem k probíhajícímu vyšetřování poskytnout.

Zraněný pejsek se nyní zotavuje v útulku. Jeho zachránci zveřejnili i snímky, které ukazují, jaké rány mu útočník způsobil. Fotografie nejsou vhodné pro slabé povahy, zachycují ale důkaz toho, že lidská krutost nezná mezí.

Mohlo by vás zajímat

Další články