Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Důkaz krutosti rodičů: Podívejte se, jak se přísná matka vysmála svému jedinému dítěti. To se nedělá!

Hm, dobrý no.
Rodiče na svoje děti často kladou vysoké nároky a nesmyslně je úkolují domácími pracemi, které puberťáky absolutně nezajímají. Tahle matka šla na to fikaně.

Matky zkrátka ví, jak na svoje děti. Stačí trochu zatlačit na slabé místečko a potomek se chytne. Ostatně tuhle osvědčenou taktiku na svého syna vyzkoušela i máma z smsky. Nejdřív synka úkoluje, co všechno má udělat, než dorazí z práce domů. Jako by snad mladý muž neměl nic jiného na práci a třásl se nedočkavostí, jak bude moct naplnit myčku. Hraje mrtvého brouka a mámě sekýrnici neodepisuje.

Jenže pak se nechá nachytat na takovou hloupost a už je lapen. Teď už se domácím pracím a úkolům nevyhne a nebude moct vymlouvat, že si zprávy nepřečetl. Ostatně podívejte se sami, jak někdy rodiče umí být vykutálení.

Máte taky podobně vtipné rodiče? Jsme strašně zvědaví, tak nám dejte vědět. Stejně tak nám posílejte své vlastní vtipné sms konverzace na redakce@extra.cz!

Ty nejlepší z nich zveřejníme.

Mohlo by vás zajímat

Další články