Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Duffy učinila bolestné přiznání: Unesli mě, byla jsem vězněna a znásilňována

Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
únos
Duffy (35), kterou lidé po celém světě znají především díky jejímu největšímu hitu Mercy, se na čas stáhla ze zraku veřejnosti. Důvodem bylo především neúspěšné druhé album. Poté se ale opět objevila a znovu zmizela. Nyní vysvětlila, proč se to stalo - dle svých slov ji někdo unesl a několik dní byla držena v zajetí a znásilňována.

Aimée Duffy, známá pod přezdívkou Duffy, je britskou zpěvačkou a skladatelkou. Do povědomí lidí po celém světě se dostala díky svému hitu Mercy, který se dlouhodobě udržoval na prvních příčkách hitparád. Její kariéra sice už není tak zářná, jako v minulosti, to ji ale zřejmě trápí nejméně.

Když se Duffy přestala ozývat na sociálních sítích, fanoušci se zajímali, co se s ní stalo. Nyní poprvé po dlouhé přidala příspěvek na Instagram a veřejnosti sdělila šokující informace. „Pravdou je, a prosím věřte mi, že teď jsem v pořádku a v bezpečí, že jsem byla znásilňována, byly mi podávány drogy a byla jsem několik dní držena v zajetí,“ napsala zpěvačka.

O tom, co přesně se stalo, zatím nepromluvila. Celou pravdu prý zveřejní prostřednictvím novináře, který ji kontaktoval a kterému se rozhodla svěřit. „Přežila jsem. Vzpamatovat se mi trvalo nějaký ten čas. Rozhovor o tom, co se mi stalo, zveřejním v průběhu několika týdnů,“ dodala Duffy.

Útoky na Duffy

Ačkoliv jen málokoho by napadlo o tak závažných tématech, jakými jsou únos, znásilňování a podávání drog žertovat či si dokonce ohledně nich něco vymýšlet, někteří lidé tvrdí, že Duffy lže. Prý si chce na smutném nereálném příběhu znovu postavit slávu, která už není tak velká, jako před lety. Fanoušci se ale své oblíbenkyně zastávají a je jasné, že jí pomohou toto těžké období, kdy vyšla s pravdou ven, překonat.

Související články

Další články