Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Duel Vémoly s Mikuláškem se odsunul. Organizace se bojí koronaviru, vyhověla ale i Terminátorovi

Duel Vémoly s Mikuláškem se odsunul. Organizace se bojí koronaviru, vyhověla ale i Terminátorovi
Zdroj:
+ Další 3 fotografie
OKTAGON 17
Fanoušci MMA si budou muset na slavnou vémolici ještě chvilku počkat. Dlouho očekávaný duel Karlose "Terminátora" Vémoly a Václava "Baby Jagy" Mikuláška se ze září posouvá na říjen. Mění se i dějiště, organizace OKTAGON MMA přesunula souboje, které byly naplánovány na září, do brněnské Zoner BOBYHALL. Vémola tak bude mít čas i prostor dostat se po operaci a nákaze koronavirem do formy.

Necelý měsíc přípravy navíc budou mít Karlos Vémola a Václav Mikulášek Organizace OKTAGON MMA se totiž rozhodla přesunout duel dvou bijců ze září na 17. říjen. K tomuto kroku přistoupila i proto, že situace kolem koronaviru je nevyzpytatelná. V Praze aktuálně rostou počty nakažených a pozitivní test na Covid-19 měl i sám Vémola.

Vémola má čas se zotavit

Terminátorovi tak určitě přijde odsun souboje vhod. V poslední době se totiž zotavoval po operaci kolene a hned poté se dokonce nakazil zákeřnou nemocí, která aktuálně trápí celý svět. „Zatím nemám negativní test, v pátek jdu na test, doufám, že bude negativní a v pondělí půjdu do gymu. Už se cítím líp, začínám s kardiem. Udělám maximum. Jak se znám jako Terminátor, já budu chtít 17. října nastoupit," ujistil veřejnost pro web sport.cz Vémola.

Moc jistoty ale nedodal Mikuláškovi, protože podobně jako na přelomu července a srpna má Vémola problémy s váhou. "Nechci lhát svým fanouškům, nevím, jestli budu schopný do 17. října vyshazovat do 84 kilo," uvedl Vémola s tím, že se s Babou Jagou klidně utká v jiné váze, což by Terminátorovi samozřejmě vyhovovalo.

„Bude zápas v 84, taková byla dohoda. Já se ho nebojím. On chce titul v 84, já chci titul v 84. Já jsem ho do toho zápasu nezval, to byl jeho nápad. Proč bych měl přistupovat na změnu váhy, přál bych si, aby dělal, co já. Chápu, že je nemocný, přeju mu brzké uzdravení, ať je ok. Jinou váhu se mnou neřeš," kontroval Mikulášek.

Datum se měnilo i kvůli Terminátorovi

S dohodnutou Váhou souhlasí i promotér a organizátor Ondřej Novotný. Ten pro sport.cz potvrdil, že termín přesunul i kvůli Vémolovi. "Bavili jsme se o termínu 17.10, ten jsme si schválili, ale je taky pravda, že to bylo v momentě, kdy mu bylo nejhůř. Na tom se nic ale nemění, pokud v pátek nebude mít pozitivní test," řekl Novotný.

Kromě duelu Vémoly a Mikuláška se odehraje na akci OKTAGON 17 také souboj Davida Kozmy s Máté Kertészem o mistrovský pás. Všechny zápasy budou vysílany přes placený kanál organizace OKTAGON MMA.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy