Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Důchodkyně (63) opakovaně souložila se třemi psy. Netušila, že se to NESMÍ!

Zdroj: twitter.com
Carol Bowdish měla zvláštní choutky a užívala si sexu se třemi psy! Konkrétně s labradorem, bernardýnem a vlčákem. Orgiím se oddávala na speciálním večírku, kde měly ženy sex se psy a poté s muži. Brání se tím, že netušila, že je to nelegální!

Carol Bowdish (63) se zúčastnila večírku, kde měly ženy sex se psy a pak s muži. Souložila s labradorem, vlčákem a bernardýnem, a to jak vaginálně, tak orálně. Nechutné orgie si užívala a ani se nepozastavila nad tím, že zvířata trpí.

U soudu se bránila tím, že netušila, že se to nesmí. Na vše se přišlo tak, že ji někdo u sexu natočil. Policie v domě našla DVD s těmito odpornými orgiemi. Upozornil na to portál Daily Mail a The Mirror.

"Našli jsme extrémní snímky, na kterých ženy páchaly opravdu nechutné sexuální akty se psy," řekl mluvčí lincolnské policie. "Na záběrech byla obžalovaná, jak souloží se psem," dodal. "Souložila jak orálně, tak vaginálně s bernardýnem Oscarem. Dělala to několik let. Tvrdila, že netušila, že je to nezákonné," vysvětlil.

Soud zajistil minimálně osm fotografií sexu se psem a asi 30 pohyblivých obrázků. Bowdish se k činu přiznala. Se psy souložila od 13. listopadu 2011 do 25. listopadu 2014 několikrát. Hájila se tím, že ponížení je pro ni větší trest než vězení. Soud ji zprostil viny.

Související články

Další články