Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Důchodce si zaklínil hlavu do žebříku. Na záchranu čekal pět dní

pád
Muka, která zažíval důchodce na východu Francie celých pět dní, si jen těžko někdo může představit. Naštěstí měla kuriózní nehoda dobrý konec a muže, který si chtěl jen zkrášlit koupelnu, zachránila jeho sestra.

Štěstí v neštěstí potkalo zhruba šedesátiletého Francouze, který spadl ze žebříku tak nešikovně, že si zarazil hlavu mezi dvě příčky a nemohl se odtamtud dostat. Muž z východofran­couzského města Mattaincourt si chtěl jenom zkrášlit koupelnu, což se mu málem stalo osudným.

Po pádu nedosáhl ani na mobilní telefon, a tak čekal dlouhé dny, jestli ho přijde někdo zachránit. Volání o pomoc také nikdo ze sousedů neslyšel. Informuje o tom francouzský server Ouest France.

Až po pěti dnech muže objevila jeho sestra. Hlavu měl už značně oteklou a měl snížený přívod krve do mozku, ihned byl převezen do nemocnice. Byl také silně dehydrovaný. Aktivní Francouz může mluvit o zázraku.

Mohlo by vás zajímat

Další články