Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Důchod je paráda! Ivan Mládek přiznal, co dnes živí jeho rodinu

+ Dalších 15 fotografií
legenda
Lídr oblíbené kapely Banjo Band a otec pořadu Čundrcountry show Ivan Mládek (77) je sice v televizním důchodu, ale humoru má stále na rozdávání. Redaktorovi eXtra.cz prozradil, že v současnosti si užívá zaslouženého odpočinku a sem tam vyjede na koncertní šňůru se svou kapelou, ale hlavní náplní jeho života je rodina a malování obrazů. Některé ze své tvorby dokonce prodává.

Autor nesmrtelného hitu Jožin z bažin se před více než čtyřmi lety rozhodl, že se stáhne do ústraní a dá sbohem televizním obrazovkám. „Už nekomunikuji ani s médii. Ale že se známe roky, tak vám řeknu, že důchod je boží věc. Mám se skvěle, užívám si rodiny, maluji obrazy, které kamarádům buď věnuji třeba k narozeninám či k nějakým příležitostem, ale některé prodám i do soukromé sbírky, když je zájem. Jinak aktuálně jsem povoláním důchodce a pořád žiji humorem,“ prozradil Ivan Mládek, který zároveň poslal do eXtra.cz selfíčko. „To aby lidi věděli, že pořád žiji,“ smál se Mládek, kterému se i v důchodu daří.

„Obrazy si samozřejmě něco vydělám. K důchodu mi to stačí,“ pokračoval Ivan Mládek, který před lety dokázal přepsat se svým pořadem pod názvem Čundrcountry show televizní dějiny. „Byl to skvělý pořad, na který se dívaly miliony lidí. Ale všechno jednou končí,“ dodal při vzpomínce na své televizní vystupování Mládek.

Ze snímku je patrné, že Ivan Mládek se pořád díky svému lidskému humoru udržuje ve svěží formě. A mnozí jistě uznají, že je velká škoda, že své bavičské řemeslo pověsil na hřebík.

Co jste možná o Ivanu Mládkovi nevěděli:

Na VŠE byl spolužákem bývalého prezidenta Václava Klause.

Poprvé se oženil v roce 1969 s Evou Mládkovou, se kterou má syna Štěpána (48), který je advokátem.

Před téměř třemi lety se tajně po pětačtyřiceti letech v tichosti rozvedl s manželkou a odešel ke své nové a mladší rodině.

S novou partnerkou a zároveň manažerkou kapely Banjo Band Libuší Roubychovou má Ivan Mládek dvě malé děti. O své rodině zásadně nemluví.

Mohlo by vás zajímat

Další články