Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Duchař prodává dům, ve kterém vraždila rodina Charlese Mansona: Bojí se tam i on

Duchař prodává dům, ve kterém vraždila rodina Charlese Mansona: Bojí se tam i on
Zdroj: Archiv eXtra
+ Dalších 13 fotografií
Charles Manson
Autor a moderátor duchařského pořadu Ghost Adventures Zak Bagans prodává dům, v němž v roce 1969 zabíjela "Rodina" Charlese Mansona. Chtěl v něm natáčet film, ale možná se v něm sám bojí. Vilka ovšem kromě temné historie nabízí překrásné výhledy na okolí Los Angeles.

V roce 1969 byli majitelé domu Leno a Rosemary LaBianca v kalifornském Los Feliz brutálně ubodáni. Pouhý den poté, co klan Charlese Mansona zavraždil Sharon Tate a čtyři další osoby, se šílená rodina vrhla na manžele. Ruce vrahů bodly Lena dvanáctkrát, zatímco jeho žena Rosemary měla na těle strašlivých 41 ran. Vraždy tehdy vyvolaly paniku a strach nejen v Los Angeles.

Ani známý duchař tam nevydrží

Vyšetřovatel paranormálních aktivit Zak Bagans (43), který provází svým televizním pořadem Ghost Adventures, dům s krvavou minulostí zakoupil loni v červenci za účelem natáčení. Poté, co v něm strávil nějaký čas, se však rozhodl, že filmování zruší. Nyní vilu prodává za 2,2 milionu dolarů, tedy asi za 51 milionů korun.

Dům o rozloze 158 m² nabízí dvě ložnice se sdílenou koupelnou a velkou šatnou. K prostorné kuchyni přiléhá snídaňový kout se stolem pro čtyři a průchodem do samostatné jídelny. Světlý obývací pokoj nabízí kromě pohodlného posezení i krásný výhled. Vychází se z něj na jednu ze dvou prostorných teras. U domu je bazén, k vybavení patří i venkovní sauna s vířivkou a ohniště. Výhledy na všechny strany jsou opravdu úchvatné, nabízí pohled do přírody i na centrum Los Angeles.Podívejte se na fotky v galerii.

Související články

Další články