Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Dubajský vládce přišel o ženu: Princezna pláchla s miliardou a dvěma dětmi!

Dubajský vládce přišel o ženu: Princezna pláchla s miliardou a dvěma dětmi!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
úprk princezny
Princezna Hája (45) opustila svého manželka a pláchla z Dubaje i s téměř miliardou korun. Vzala s sebou i syna (7) a dceru (11). Viceprezident Spojených arabských emirátů, šejch Muhammad bin Rašíd Al Maktúm (69), považuje úprk ženy za zradu.

Krátce po útěku z Dubaje začal ve Velké Británii soudní proces mezi princeznou Hájou a šejchem Muhammadem Ta v minulosti tvrdila, že byla v zemi zneužívána.

Ze země měla uprchnout se svým sedmiletým synem a jedenáctiletou dcerou, navrch prý přibalila i 31 milionů liber. To je v přepočtu zhruba 900 milionů korun. Minulý týden se princezna měla ukrývat v Německu. Jak informoval britský Guardian, po pár dnech zřejmě odcestovala do Londýna. Vlastní tam luxusní dům nedaleko Kensingtonského paláce.

Princezna Hája je dcerou předešlého jordánského krále Husajna a nevlastní dcerou současného krále Abdulláha. Rozpad manželsví se šejchem Muhammadem by se tak mohlo promítnout ve vztazích mezi blízkovýchodními zeměmi.

Není to poprvé, co se na šejcha Muhammada upínají zraky z celého světa. Když se před rokem pokusila z Dubaje utéct jeho dcera Latifa, nechal ji odvléct zpátky. Další dcera Šamsa se snažila uprchnout už v roce 2000, i tu však lidé jejího otce vypátrali a donutili k návratu.

Princezna Hája je šestou manželkou viceprezidenta Spojených arabských emirátů, vzali se v roce 2004. Má blízko k britské královské rodině, na ostrovech by tudíž měla být v bezpečí.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy