Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Drzý zloděj se pokoušel vloupat do pražského bytu: Majitel ho natočil, policie shání jméno

Velmi nepříjemný zážitek má za sebou obyvatel jednoho z bytů na Praze 9. Do jeho bytu se snažil vloupat zloděj, ten byl však velmi překvapen, když majitel bytu s telefonem v ruce otevřel dveře a zapnul kameru. Policie video zveřejnila a doufá, že mladíka někdo pozná.

V úterý, krátce před sedmou hodinou ranní, se dosud neznámý muž pokusil vloupat do jednoho z bytů v Praze 9. Jaké ale bylo jeho překvapení, když ho vyrušil samotný majitel bytu, který zaslechl divné zvuky od vstupních dveří do bytu. Majitel byl dokonce natolik pohotový, že si podezřelého stihl i natočit.

Zloděj ve videu mluví, jeho slovům ale nelze příliš rozumět. Přístup majitele bytu ho natolik vyděsil, že po několika vteřinách s vědomím, že ho má jeho zamýšlená oběť natočeného, vlezl do výtahu a z domu odešel.

Policie doufá, že drzého mladíka někdo pozná. „Touto cestou žádáme širokou veřejnost o pomoc při ztotožnění muže na videozáznamu. Pokud ho znáte nebo víte, kde se pohybuje, okamžitě prosím kontaktujte tísňovou linku 158 nebo policisty na kterékoliv služebně Policie ČR,“ uvedla policejní mluvčí Hana Křížová.

V případě, že se zloděje podaří dopadnout, za trestný čin krádeže ve stadiu pokusu mu hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi.

Související články

Další články