Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Čína Kobe Bryant Počasí

Nejnovější kauzy

Držte úhel: Proč byla Dáša v Mostu! oblíbená, ale Danny z The Voice je terčem útoků

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 20 fotografií
změna pohlaví
Zatímco v seriálu Most! stačilo Erice Stárkové alias Dáše k oblíbenosti pár minut na obrazovkách, u talentovaného zpěváka tomu bylo naopak. Danny Leden, kterého měli diváci příležitost vidět v soutěži The Voice Česko Slovensko, byl dříve Terezou. Zatímco u seriálové Dáši byla změna pohlaví v pořádku, v reálu se k této změně lidé staví úplně jinak. Proč tomu tak je?

V nedělní epizodě soutěže The Voice Česko Slovensko se objevila spousta talentů. Nejvýraznějším z nich však byl Danny Leden, který se díky svému zpěvu probojoval do týmu Jany Kirschner a v televizi otevřeně přiznal, že byl ještě před krátkým časem dívkou jménem Tereza. Na jeho hlavu se po odvysílání dílu snesla vlna odporné a především neopodstatněné kritiky.

Seriál Most! se stal fenoménem i díky jedné z hlavních postav. Bratr Pavel přeoperovaný na sestru Dášu v podání Eriky Stárkové u televizních obrazovek diváky neskutečně bavil a rozproudil téma transgender. Diváci tuto proměnu podporovali. Zjevně to bylo ale jen proto, že se jednalo o fiktivní postavu. Danny Leden, skutečný člověk, který prodělal změnu pohlaví, se na sociálních sítích dočkal spousty vulgárních nadávek a nemístných poznámek.

Je potřeba si uvědomit, že pokud se někdo necítí ve svém těle dobře, změna mu prospěje i vzhledem k psychickému zdraví. Existují i případy osob, které musely své tajemství dusit v sobě, cítily se extrémně nepříjemně a nakonec si vzaly život. Proč tedy nenechat každého žít tak, jak chce on sám? Na nechutné komentáře veřejnosti směrem k Dannymu se můžete podívat v galerii. Jaký názor máte na transgender osoby vy?

Mohlo by vás zajímat

Další články