Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Drzost se nevyplácí: Žena v Brně ukázala na auto prostředníček, seděli v něm policajti

Od teď už bude mladá žena přecházet jen na zelenou. Když se totiž rozhodla vstoupit do ulice na červenou, málem ji zajelo auto. To jí ale nijak nevadilo a řidiči ukázala prostředníček. O to víc ji překvapilo, když z auta vystoupili policisté, kteří jí napařili nemalou pokutu. Strážníci video z internetu následně zveřejnili na internetu.

Přecházení na červenou se nemusí vyplatit. V horším případě to totiž můžete odnést srážkou s autem, v tom lepším pokutou, jako se to stalo nedávno v Brně. Tam mladá žena vstoupila do silnice, aniž by na semaforu svítilo zelené světlo.

V tu chvíli přes křižovatku projíždělo auto, jehož řidič včas zabrzdil a dívku vytroubil. Ta se ale s ničím nepárala a směrem k autu ukázala zdvižený prostředníček. Vulgární gesto ji ale přišlo pěkně draho. Z vozu totiž vystoupili policisté, a dívka tak musela ihned zpytovat svědomí.

Prý měla špatný den

"Netrvalo dlouho a kající hříšnice se strážníkům za své nevhodné chování omlouvala. Údajně měla mít špatný den, a navíc prý nevěděla, že uvnitř sedí právě dopravní policisté. Od nich si tak nakonec za své jednání vykoledovala nemalou pokutu," uvedl policejní mluvčí Petr Vala. Mladá žena si tak příště jistě dvakrát rozmyslí, zda bude přebíhat na červenou.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy