Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Drzost někdy nezná mezí: Modelka Lucie Křížková si za krásnou fotku s dcerou vysloužila kritiku! Proč?

Neuvěříte, za co si Lucie vysloužila kritiku!
+ Dalších 7 fotografií
Přehnaně starostlivé a šetrné matky jsou noční můrou všech lidí s alespoň špetkou selského rozumu. Vždyť život je boj a ten začíná hned po porodu. Kvalitní péče o děti je důležitá, ale nic se nemá přehánět. S nepochopitelně vlezlou výtkou se musela potýkat i modelka Lucie Křížková (33). Ta si vystoužila kritiku za tuhle krásnou fotku s dcerkou Lolou.

Lucie Křížková se pochlubila nádhernou dcerou Lolou. Vyfotila se s ní a fotku si vystavila na Instagramu. Určitě nečekala přidrzlou poznámku, která jí hned u snímku přistála.

„Moc pěkná fotka, ale na nošení dětí se nedoporučují uzavřené nohavice, kvůli možné deformaci prstíků,“ vzkázala modelce Veronika. Lucie se nenechala vyvést z míry a v klidu odpověděla: „Přecházeli jsme jen celá rodinka tři sta metrů do fitka, ale děkuji za informaci, slyším o tom poprvé…“

To fanynka modelky Karla v klidu zůstat nedokázala. „To je zase co za moudro? Já už se fakt musím smát. To by nebyla fotka, aby se někdo neozval a nepoučoval. Navíc tohle je mega kravina,“ sepsula rýpavý vzkaz. A má pravdu!

Jestli totiž u dětí něco opravdu způsobuje deformaci, pak jsou to tyhle přehnaně šetrné a starostlivé typy matek, které jim budou dirigovat život i po dovršení plnoletosti.

Mohlo by vás zajímat

Další články