Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Držitelé světových rekordů Michael Phelps, Michael Gross a Mark Spitz soupeří v exkluzivním videu Eurosportu „Závod legend“

Sportovní fanoušci mají příležitost vidět nejúspěšnějšího olympijského plavce historie Michaela Phelpse soupeřit se dvěma bývalými držiteli světových rekordů v posledním vydání série Eurosportu „Závod legend“.

Na neuvěřitelném videu jsou dohromady sestříhány záběry ze tří ikonických závod plavecké historie, na nichž legendy Michael Phelps (USA), Michael Gross (Německo) a Mark

Spitz (USA) překonaly světové rekordy na 100 metrů motýlek na olympijských hrách v Londýně (2012), Los Angeles (1984) a Berlíně (1972). Diváci tak díky technologii Eurosportu poprvé uvidí soupeřit tyto legendy v jednom bazénu.

Phelps rychle prokáže, že je nejrychlejším plavcem olympijské historie a už od startu se vzdaluje oběma bývalým držitelům světových rekordů. Phelps končí závod v olympijském rekordu 50:58, Gross dohmátne o 2,5 sekundy později a Spitz má ztrátu 3,19 sekund, což dokazuje, že Phelps je doslova mužem zrozeným pro vodu.

Epizodu Eurosport představí ji i na digitálních a sociálních platformách.

Související články

Další články