Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Držitel Grammy John Prine zemřel kvůli koronaviru: Podívejte se, kteří další slavní podlehli Covid-19

Zdroj: profimedia
+ Dalších 6 fotografií
Koronavirus
Nezáleží na věku ani na postavení. Zákeřný koronavirus si zkrátka nevybírá a v ohrožení je naprosto každý. Bohužel virus může mít smrtelné následky. Nemoc Covid-19 si vyžádala už několik životů také ve světě celebrit. Dnes se médii prohnala zpráva o úmrtí oblíbeného zpěváka Johna Prinea.

Nový typ koronaviru se rozšířil po celém světě. Na nemoc denně umírají tisíce lidí. Covid-19 si nevybírá, takže v bezpečí není vůbec nikdo. Roli tady nehraje ani věk, imunita či společenské postavení. Obětí nákazy se může stát naprosto každý včetně celebrit.

John Prine

Americký country zpěvák John Prine měl těžký průběh koronaviru. S nákazou bojoval do poslední chvíle. V úterý večer bohužel nemoci podlehl. Držitel Grammy naposledy vydechl ve věku 73 let. Podle příbuzných několik dní ležel na jednotce intenzivní péče v Nashvillu a musel být napojený na plicní ventilátor.

Jay Benedict

Nebezpečnému koronaviru podlehla i hollywoodská hvězda herec Jay Benedict. Zazářil například ve sci-fi snímku Vetřelci. Sledovat jsme ho mohli také v komiksové adaptaci batmanovského příběhu Temný rytíř povstal. Smutná zpráva o jeho úmrtí se objevila na Jayových oficiálních stránkách.

Kteří další slavní zemřeli na komplikace spojené s koronavirem? Podívejte se do fotogalerie.

Související články

Další články