Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Držíš ho jako Jackson! Matky kritizují Meghan za to, jak žonglovala se synem

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 82 fotografií
meghan markle
Meghan Markle (37) to v poslední době nemá vůbec jednoduché. Není žádným tajemstvím, že u veřejnosti je vévodkyně poměrně neoblíbená. Zvěsti o tom, že ji postupně opouští členové ochranky, služebnictvo a chůvy, mluví za své. Nyní se na bývalou herečku snesla vlna kritiky od matek z celého světa. Nelíbí se jim totiž, jak Meghan drží malého Archieho. Některé matky se nebály přirovnat fotku Meghan k legendární fotce Michaela Jacksona.

Vévodkyni Meghan Markle (37) veřejnost v poslední době kritizuje téměř za všechno. Šíři se zvěsti o tom, že Meghan je nabubřelá a panovačná. To se koneckonců odráží na žebříčku oblíbenosti královské rodiny, ve kterém Meghan rozhodně nezaujímá přední pozice.

Tentokrát si vévodkyni vzaly na paškál matky a na sociálních sítích od nich dostala pořádnou slovní nakládačku. Fotografové Meghan zachytili při návštěvě pólo klubu Billingbear v hrabství Surrey, kde probíhaly charitativní turnaje. Meghan na akci vzala malého Archieho.

Fotky unikly na sociální sítě a jakmile se dostaly do hledáčku matek, okamžitě bylo zle. Ženy začaly kritizovat Meghan za to, jakým způsobem drží malého Archieho. "To snad není možné, ona neumí zvládnout ani správně držet svého syna," zní jeden z nejčastějších komentářů.

"To nemyslí vážně. Vždyť jí může vypadnout. Ta fotka mě děsí," píší další komentující na sociálních sítích. Někteří se nebáli fotku Meghan přirovnat k fotce Michaela Jacksona (60), který ukázal z okna hotelového balkonu své dítě tak nešikovným způsobem, že si mnozí mysleli, že mu každou chvíli vypadne. Co myslíte vy?

Související články

Další články