Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Držák Lela Ceterová jako největší opora Vémoly: Usnula jsem opřená o skříň, říká

Lela Ceterová a Karlos Vémola.
Zdroj: Se svolením Lela Ceterová
+ Dalších 8 fotografií
oktagon

Již v sobotu čeká Karlose "Terminátora" Vémolu další zápas - na galavečeru Oktagon 45 na pražské Štvanici se utká s „Kobrou“ z Argentiny. S bojovníkem Lucasem Alsinou říkajícím si „La Cobra“ čeká Vémolu jeden z posledních zápasů v kariéře. Po boku Karlose během veřejného vážení i předcházející přípravě opět stála jeho žena Lela. "Vždycky to s ním poctivě dodržuji. Posledně jsem byla tak vyčerpaná, že jsem usnula opřená o skříň," rozpovídala se na sociálních sítích. 


Zápasníka Karlose Vémolu čekají poslední tři zápasy hvězdné kariéry. Přesně takový je počet soubojů, které chce ještě stihnout doručit svým fanouškům, a poté se jednou provždy s touto érou zápasení na profesionální úrovni hodlá rozloučit.

Po porážce v boji o titul střední váhy s Patrikem Kinclem se totiž Vémola v podcastu fightcast nechal slyšet, že „každá jízda jednou končí“, a oznámil definitivní termín konce kariéry. Velké grandfinále, jak tečku za vrcholnou kariérou nazývá sám Karlos, by se mělo uskutečnit letos na podzim - a to odvetným soubojem se slovenským fighterem Attilou Véghem. Do té doby chce stihnout ale ještě dva zápasy a první z nich se proklatě blíží. Dojde k němu již v sobotu.

Oktagon 45: Vémola vs. Alsina

29. července fanoušci uvidí Vémolu opět v akci - na Oktagonu pod širým nebem na pražské Štvanici se střetne s argentinským bijcem Lucasem Alsinou říkajícím si „La Cobra“ s bilancí 11-4-0.

V pátek ráno se uskutečnilo oficiální vážení, přičemž oba předem domluvený váhový limit splnili. Souboji tak nic nebrání. Karlos se tentokrát vyhnul drastickému hubnutí, neboť zápas proběhne v catchweight do 91 kilogramů.

Na místě konání vážení ani tentokrát nechyběla Karlosova manželka Lela Ceterová. Ta se pokaždé snaží být svému muži v rámci přípravy tou největší oporou, o čemž se ostatně sama rozpovídala i na sociálních sítích. "Akorát čekáme s Rockym před obchodem na mého manžela, který šel nakoupit potraviny. Je to taková naše tradice před každým zápasem, že společně chodíme nakoupit potraviny, poté uděláme krabičky," spustila na úvod.

"Posledně, když jsem s Karlosem celou noc dělala váhu - vždycky to s ním poctivě dodržuji, že též nespím jako on, tak jsem byla tak vyčerpaná, že jsem usnula opřená o skříň," zavzpomínala. To vše ale brzy skončí - Karlos se nechal slyšet, že se po ukončení kariéry hodlá maximálně věnovat své rodině a veškeré "těžké" chvíle, které kdy kvůli jeho profesionální zápasnické éře zažívali, hodlá své ženě a dětem náležitě vynahradit.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy