Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Drzá princeznička Charlotte: Má prořízlou pusu, Kate se chytá za hlavu

Princezna Charlotte: Je hubatá na služebnictvo
Zdroj: Oficiální zdroj Buckinghamský palác
+ Další 2 fotografie
Cambridge

Dcera vévodkyně Kate a prince Williama Charlotte (6) to bude umět svým rodičům ještě pěkně zavařit. Malá princezna byla vždy svá, ale jak se zdá, roste z ní pěkné kvítko. Podle britských médií je dcera vévody a vévodkyně z Cambridge dost hubatá na služebnictvo. 

Charlotte diriguje

Jediná dcera Kate a Williama je tamními médii označována za nekompromisní, nejupovídanější, ale zároveň také nejupřímnější dítě rodiny z Cambridge. Její maminka se dokonce nechala v minulosti slyšet, že doma všichni skáčou tak, jak princezna Charlotte píská.

Podle portálu Mirror zažijí urození rodiče se svou holčičkou, která dlužno dodat roste do krásy, ještě pěkně perné chvilky. Šestiletá princeznička se totiž s ničím nepáře a nikdo nechce ani pomyslet na to, jak se bude chovat, až bude v pubertě. Kdo to ale se Charlotte vůbec nemá jednoduché, je služebnictvo.

Zvládne vše sama

Nedávno se totiž ukázalo, že Charlotte prostě ví všechno nejlíp. Princezna se svou maminkou Kate se měly pozdravit s fanoušky královské rodiny. Charlotte měla za úkol nést malou kytici růží, se kterou jí chtěla pomoci asistentka vévodkyně. Když jí ale chtěla pugét přidržet, Charlotte s květinami ucukla a rázně ji upozornila, že jsou věci, o kterých nemá co rozhodovat.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy