Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Drž hubu, ať můžu mluvit, řval drzý muslim na moderátorku v přímém přenosu. Jak to dopadlo?

Moderátorka libanonské televize Rima Karaki dokázala, že si před žádným radikálním vousáčem rozhodně nesedne na zadek. Když ji začal urážet, nechala ho okamžitě odpojit. Video se rychle stalo hitem internetu.

Jistě si pamatujete, když prezident Miloš Zeman v Lánech začal z pusy vypouštět kundy. A také si pamatujete, jak šéf rozhlasu tvrdil, že s tím nešlo nic dělat, že přeci prezidenta neodpojí.

Že je to nesmysl a že vždycky se dá drzý nebo sprostý host odstřihnout, ukázala libanonská moderátorka Rima Karaki.

Ta zpovídala muslimského učence Hani al Sebaiho a zajímalo ji, proč jsou mladí muslimové tolik fascinovaní radikálním Islámským státem. Jak píše portál The Independent, vousáčovi se tento dotaz vůbec nelíbil a pořád někam odbočoval.

Když ho moderátorka poprosila, aby mluvil k věci, že je tlačí čas, začal být učenec už hodně podrážděný. Vůbec se mu nelíbilo, že mu něco diktují ženská ústa.

„Poslouchej, ty mě rozhodně nebudeš přerušovat. Budu si odpovídat, jak chci,“ začal rtuťovitý mužík prskat. Moderátorka mu řekla, ať se uklidní, nebo ho nechá odpojit.

„Drž hubu, ať můžu mluvit,“ začal na ni nadřazeně řvát Sebai a doplnil, že je pod jeho úroveň dělat rozhovor s ženou. „Jste žena, která…,“ nadechoval se týpek na další úder, ale už nic nedořekl. Byl odpojen.

Moderátorka pak divákům řekla, že čekala, že se lidé budou vzájemně respektovat, a že chování učence ji překvapilo. A že její hosté se budou chovat slušně, nebo prostě nebudou na obraze. Jak jednoduché, že?

Související články

Další články