Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Svatba na první pohled podruhé: Štěpánka a Pavel se do toho obuli. Došlo na vášnivou líbačku

Svatba na první pohled podruhé: Štěpánka a Pavel se do toho obuli. Došlo na vášnivou líbačku
Zdroj: TV Nova
+ Další fotografie
reality show
Nová reality show Svatba na první pohled oslovila velký počet diváků. Tři odborníci sestavili čtyři páry, které se k sobě hodí z hlediska vědy. Poprvé se šťastlivci setkají až na svatbě. V prvním díle si své ano řekli František a Natálka. Jejich první pusa byla jen letmá na tvář. Zato pár ve složení Pavel a Štěpánka, který se představil ve druhém díle, to hned ze začátku pořádně rozjel.

Experiment, jaký v České republice ještě nebyl. V nové reality show Svatba na první pohled se dva úplně neznámí lidé seznámí až na vlastní svatbě. Tři odborníci vybrali čtyři dvojice, které splňují nejvíce kritérií kompatibility.

Štěpánka a Pavel ve Svatbě na první pohled předvedli vášnivý polibek

V prvním díle se představil pár, který tvoří Natálka a František. Při prvním novomanželském polibku nezaznamenali diváci moc vášně. Diváci usoudili, že Natálka není Františkem příliš moc fascinovaná. Tomu nasvědčoval i první polibek, kdy byla pusa jen na tvář.

V druhém díle se diváci seznámili se Štěpánkou a Pavlem. Jednatřicetiletá Štěpánka Hadenová z Rokycan se živí jako manažerka v autobazaru a má za sebou čtyřletý vztah, který nebyl zrovna příjemný. Bývalý partner se ke Štěpánce choval velmi hrubě, například jí zakazoval nosit šaty, byl totiž extrémně žárlivý. Osmatřicetiletý Pavel Dlesk z Plzně se živí jako kuchař. Odborníci usoudili, že právě oni dva by mohli najít vzájemné sympatie. A možná se trefili.

Tedy alespoň diváci si to myslí po jejich prvním setkání. Pavel a Štěpánka si na svatbě nedali jen letmou pusu jako František s Natálkou. První polibek novomanželů byl pořádně vášnivý. Došlo na výměnu slin a průnik jazyků do partnerových úst.

Jestli spolu Štěpánka a Pavel skutečně vydrží i po líbánkách a třicetidenním soužití ve společné domácnosti, se dozvíme v následujících dílech pořadu Svatba na první pohled.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy